En del af Odsherred Kommune
Medlemmer af skolebestyrelsen for Sydskolen

Her kan du finde medlemmer af skolebestyrelsen for Sydskolen

Navn

Email

Område

Medlem

Lene Terkelsen
(formand)

terkelsen@dbmail.dk

Spec.klasser

Forældre

Rikke Henriksen
(næstformand)

rikkemorck@yahoo.com

Asnæs – 7.-9. kl.

Forældre

Rikke Lykke

Jlj09@live.dk

Hørve – 0.-6. kl.

Forældre

Maria Jakobsen

klaus.maria@mail.dk

Tværs

Forældre

Kristina Larsen

Kristina_76@hotmail.com

Vig – 0.-6. kl.

Forældre

Lonnie Kristensen

eliteq@hotmail.com

Tværs

Forældre

Tanja Jensen          

tnj57@live.dk

Hørve - tværs

Forældre

Christina Edlund

Csej81@gmail.com

Asnæs – 0.-6. kl.

Forældre

Louise Albrechtsen

louiselvh@hotmail.com

Tværs

Forældre

Sussie Sørensen

sussieklaus@gmail.com

Hørve - tværs

Forældre

Vicki Porsild

vporsild@gmail.com

Spec.klasser

Forældre

Linda Hinze

linda@privat.dk

Fårevejle – 7.-9. kl.

Forældre

Dorthe Poulsen

dovivapo@gmail.com

Tværs

Forældre

Ledig plads

 

Fårevejle – 0.-6. kl.

Forældre

Sebastian Lomholt

sebastian@lomholt.nu

Asnæs – 7.-9. kl.

Elev

Amalie Hansen 

amalie@bothmann-mail.dk

Fårevejle – 7.-9. kl.

Elev

Ledig plads

 

Hørve

Elev

Ledig plads

 

Vig

Elev

Ledig plads

 

Asnæs – 0.-6. kl.

Elev

Ledig plads

 

Fårevejle – 0.-6. kl.

Elev

Kirsten Henriksen

Kirs6186@odsuv.dk

Fårevejle – 7.-9.

Medarbejder

Jane Jørgensen

jane1505@odsuv.dk 

Hørve – 0.-6. kl.

Medarbejder

Lone Marcussen

lobma@odsherred.dk

Vig – 0.-6. kl.

Medarbejder

Mille Kvetny

camillamillekd@gmail.com

Asnæs – 7.-9. kl.

Medarbejder

Tina Ravn

ravnebo4@gmail.com

Asnæs – 0.-6. kl.

Medarbejder

Karin Strauss

ks@korskildegaard.com

Fårevejle – 0.-6. kl.

Medarbejder

Birthe Slott Nielsen

bisni@odsherred.dk

Asnæs  

Ledelse

Jørgen Schandorff

joscl@odsherred.dk

Sydskolen

Ledelse